Koło naukowe „Bezpieczeństwo i Zarządzanie Lotnictwem”

Koło naukowe „Bezpieczeństwo i Zarządzanie Lotnictwem”

Koło Naukowe „Bezpieczeństwo i Zarządzanie Lotnictwem” działające przy Wydziale Inżynierii Lądowej i Transportu powstało z inicjatywy studentów w grudniu 2020 roku.

Przedstawicielki KN na corocznej Gali Grantów odbywającej się na Politechnice Poznańskiej zadebiutowały w kategorii „pomysł na projekt” wygłaszając prezentację na bardzo ważny temat z punktu widzenia bezpieczeństwa lotniczego, a mianowicie: „Projekt folii zabezpieczającej przed działaniem wiązki lasera i promieniowaniem UV w lotnictwie” zajmując pierwsze miejsce tuż za podium. Kolejno projekt został rozbudowany i zaprezentowany na „XX Jubileuszowej Studenckiej Sesji Naukowej Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu”. Ponadto członkowie Koła Naukowego w toku prowadzonych spotkań pracowali nad zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem lotniczym, dzieląc się znalezionymi informacjami, jak również własnymi doświadczeniami. Na spotkaniach nie zabrakło również przedstawicieli z branży lotniczej, tj. pilotów, czy kontrolerów ruchu lotniczego, którzy opowiadali o swojej niezwykłej pracy.

Koło Naukowe „Bezpieczeństwo i Zarządzanie Lotnictwem” mimo że funkcjonuje dopiero od roku, jest pełne polotu do rozpoczęcia i pracowania nad nowymi wyzwaniami związanymi z bezpieczeństwem lotniczym.

https://smesco.go.id/ Nagahoki303 indo877 slot nexus dewahoki303 dewahoki303 link bio link bio nagahoki303 nagahoki303 nagahoki303 nagahoki303 nagahoki303 nagahoki303 https://saiberdit.bawaslu.go.id/rank/ https://saiberdit.bawaslu.go.id/shop/ https://saiberdit.bawaslu.go.id/store/ https://saiberdit.bawaslu.go.id/beli/ https://ppidsetda.wonosobokab.go.id/ https://tbi.uinsgd.ac.id/ https://tbi.uinsgd.ac.id/shop/ https://www.pbiologi.uinsgd.ac.id/store/ slot gacor https://delambre-montaigne.ac-amiens.fr/ https://auguste-janvier.ac-amiens.fr/ https://internat-excellence-noyon.ac-amiens.fr/ https://polyvalent-de-lauthie-doullens.ac-amiens.fr/ https://amyot-dinville-senlis.ac-amiens.fr/ https://andre-malraux-montataire.ac-amiens.fr/ https://camille-claudel-soissons.ac-amiens.fr/ https://cesar-franck.ac-amiens.fr/ https://charles-de-bovelles-noyon.ac-amiens.fr/ https://jules-verne-rivery.ac-amiens.fr/ https://roscon.ros.org/ https://aubrac-pont-sainte-maxence.ac-amiens.fr/ https://amiral-lejeune.ac-amiens.fr/ https://www.adrc.asia/.